FINAŁ KAMPANII „ROWEROWY MAJ”

Rower, hulajnoga, deskorolka, rolki to znakomity środek transportu. Udowodniły to dzieci z naszego przedszkola, które z wielkim zaangażowaniem przez cały miesiąc maj przyjeżdżały do przedszkola, nie zważając na niesprzyjające warunki pogodowe. Trud się opłacił, bowiem KATOLICKIE PRZEDSZKOLE zostało w tym roku NAJBARDZIEJ ROWEROWYM PRZEDSZKOLEM , a GRUPA IV - zajęła I MIEJSCE w kategorii NAJBARDZIEJ ROWEROWA GRUPA PRZEDSZKOLNAw gminie Skawina. Dziękujemy przede wszystkim dzieciom, rodzicom za udział w akcji „Rowerowy Maj” ,organizatorom, a szczególnie Pani Magdalenie Turkawskiej i Panu Romanowi Gduli z Urzędu Miasta i Gminy Skawina, Pani Dyrektor Katolickiego Przedszkola – Teresie Lelek, koordynatorom przedszkolnym – Pani Renacie Milc i Pani Magdalenie Bularz.

Równocześnie zapraszamy na FINAŁ KAMPANII „ROWEROWY MAJ”, który odbędzie się  W SOBOTĘ 15 czerwcao godz.: 15:00 Park Miejski – plac obok Pałacyku „Sokół”. Obowiązuje przybycie na: rowerze, hulajnodze, deskorolce lub rolkach. Impreza ma charakter sportowy, tradycyjnie będziemy częstowali warzywami i owocami – przewidywany czas trwania ok 1,5 godz. 200 pierwszych osób, które otrzymają numer startowy weźmie udział w losowaniu nagród. GORĄCO ZAPRASZAMY !!!

*****************************************

Udział w Gminnym Przedszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Marii Konopnickiej