Warunki lokalowe

Przedszkole usytuowane jest pośród osiedla mieszkaniowego, tuż przy kościele p. w. Miłosierdzia Bożego w Skawinie, otoczone dużym placem zabaw wyposażonym w sprzęt rekreacyjno- zabawowy. Przedszkole zapewnia dzieciom komfortowe warunki lokalowe. W budynku znajdują się: szatnia dla dzieci, cztery sale zabaw, duża sala gimnastyczna oraz pomieszczenia administracyjno – gospodarcze. Wszystkie sale dla dzieci są duże, przestrzenne, dobrze nasłonecznione, wyposażone w nowoczesne, kolorowe meble i sprzęt oraz pomoce dydaktyczne, zabawki dla dzieci i kąciki tematyczne. Przy salach znajdują się komfortowe pomieszczenia higieniczno- sanitarne dla dzieci. Nauczyciele dbają o wystrój sal w celu zapewnienia dzieciom poczucia ładu i estetyki. W każdej sali urządzony jest kącik religijny, który spełnia pomocną funkcję w realizacji tematów religijnych oraz wychowawczych.

SALA GRUPY I

SALA GRUPY II